MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 12142428
nr 1214 2428
Stol
Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:38:37
28/10 17:52:03
Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.
Den Gustavianska stilen